"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
 
 
 

PROJELER

 

İç Paydaş AEEE Toplama Kampanyası

Türk Telekom ve TYK işbirliğinde düzenlenen kampanya kapsamında, Türkiye genelindeki Türk Telekom Müdürlüklerindeki çalışanlar için yapılan AEEE toplama kampanyası kapsamında biriktirilen AEEE’ler karşılığında TEGV’e bağış yapılmıştır. Kampanya kapsamında, İstanbul ve Ankara Müdürlükleri, Adana Bölge Müdürlüğü, Antalya bölge Müdürlüğü, Bursa Bölge Müdürlüğü, Diyarbakır Bölge Müdürlüğü, Erzurum Bölge Müdürlüğü, İzmir Bölge Müdürlüğü, Kayseri Bölge Müdürlüğü, Samsun Bölge Müdürlüğü, Trabzon Bölge Müdürlüğü çalışanları destek vermiştir. 2018 yılı içerisinde Türk Telekom Genel Müdürlükleri ve Bölge Müdürlüklerinde kampanya tekrar düzenlenecektir.

Diğer paydaşlarımız ile de Türk Telekom ile gerçekleştirilene benzer nitelikte çeşitli çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Bu çalışmaların tümü “Atma Bağışla!” kampanyasına destek niteliğindedir. Kampanyaya destek veren firmalara kampanya kapsamında sertifikalar düzenlenmiştir.

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.