"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
EN
 
 
 

YETKİLENDİRİLMİŞ KURULUŞ

 

TÜBİSAD

Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD), bir sektör derneği olarak 1979 yılından beri, bilgi teknolojileri, telekomünikasyon ve yeni medya alanlarında faaliyet gösteren şirketlerin en güçlü ortak sesini temsil etmektedir. Üye profili, 30 Milyar dolarlık Türkiye bilgi ve iletişim teknolojileri sektörünün yüzde 95’ini oluşturmaktadır. 

TÜBİSAD, eğitim ve istihdam, yerel katma değer üretimi, teknolojik gelişmeler, hukuksal ve kurumsal altyapının oluşturulması, sektörün ve pazarın büyümesi ve güçlenmesi, bilişim sektörüne yönelik standartların oluşturulması ve yerleştirilmesi, sektörün ve Türkiye’nin AB ile bütünleşmesi, Atık Elektrikli ve Elektronik Eşyaların (AEEE) toplanması, taşınması, ayrıştırılması, geri dönüştürülmesi vb. işlemlerin yürütülmesi, yaygınlaştırılması gibi konularda çalışmalar yapar.

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.