"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
EN
 
 
 

GÜNCEL

 

“Öğrenciler AEEE Topluyor!” kampanyası başladı!

TÜBİSAD Yetkilendirilmiş Kuruluşu (TYK) tarafından her yıl düzenlenen “Öğrenciler AEEE Topluyor!” kampanyası başladı.

2020 – 2021 eğitim öğretim yılı içerisinde düzenlenen kampanyaya anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde devlet okulları ve özel okullar bir yetkili öğretmen temsilciğinde katılabilecekler. http://basvuru.tyk.org.tr adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan kampanya başvuruları 26 Şubat 2021 Cuma günü sona erecektir.

31 Mayıs 2021 tarihinde sonlanacak olan kampanyada öğrencilerin topladığı Atık Elektrikli ve Elektronik Eşyalar (AEEE) okullarında birikecek, TYK tarafından yönetilecek ve erişilen puanlar ödüle dönecek.

Kampanya Takvimi*
Kampanya Son Başvuru Tarihi: Kampanya başvuruları basvuru.tyk.org.tr linkinden yapılacaktır. 26 Şubat 2021
TYK’ya e-atık bildirimi: Bu tarihe kadar biriktirilmiş e-atık fotoğraflarının [email protected] mail adresine iletilmesi 3 Mayıs 2021
Kampanya Bitiş Tarihi: Okullarda e-atık toplama sürecinin sona ermesi 31 Mayıs 2021
TYK tarafından e-Atık Toplama Tarihleri: Okullardan e-atıkların teslim alınacağı tarih aralığı 31 Mayıs 2021
30 Haziran 2021
Anket Çalışması son katılım: anket.tyk.org.tr adresi üzerinden anket katılımının sona ermesi 31 Mayıs 2021

*Takvimde yer alan tüm tarihler TYK tarafından öngörülen tarihlerdir. Pandemi sürecinde alınan önlemler ve kısıtlamalar, kampanyaya katılım yoğunluğu ve önceden belirlenmemiş resmî tatiller gibi sebeplerden tarihlerde değişiklik gerçekleşebilir.

Kampanya kapsamında önceki yıllarda olduğu gibi “Evimizdeki EEE ve AEEE’ler” anket çalışmasına katılmak isteyen okulların öğrencileri http://anket.tyk.org.tr linki üzerinden anketleri doldurabilecektir. Gerekli şartları sağlayan okullar ayrıca ödüllendirilecektir.

Yeni döneme özel olarak güncellenmiş kampanya ödül cetvelinin duyuru afişleri aşağıdaki linkler aracılığıyla indirilebilmektedir. “Öğrenciler AEEE Topluyor!” konulu afiş tasarım yarışmasında öğrenciler tarafından çizilen ve dereceye girmiş olan afişlerin tümü okullarda duyuru amaçlı olarak kullanılabilir.

Başarılar dileriz.

AFİŞ – 1   AFİŞ – 2   AFİŞ – 3   AFİŞ – 4   AFİŞ – 5   AFİŞ – 6   AFİŞ – 7   AFİŞ – 8   AFİŞ – 9

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.