"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
EN
 
 
 

GÜNCEL

 

“Öğrenciler AEEE Topluyor!” kampanyası başladı!TÜBİSAD Yetkilendirilmiş Kuruluşu (TYK) tarafından her yıl düzenlenen “Öğrenciler AEEE Topluyor!” kampanyası 2021 – 2022 Eğitim Öğretim yılı için başladı.

Her eğitim düzeyinden okulun katılabildiği kampanyanın başvuru formu http://basvuru.tyk.org.tr adresinde yayınlanmaktadır. Kampanya başvuruları, her okulu temsilen görevlendirilen bir öğretmen tarafından başvuru linki üzerinden yapılmalıdır.

Kampanya Takvimi*
Kampanya Son Başvuru Tarihi: Kampanya başvuruları basvuru.tyk.org.tr linkinden yapılacaktır. 31 Aralık 2021
TYK’ya E-atık bildirimi: Bu tarihe kadar biriktirilmiş e-atık fotoğraflarının aeee@tubisad.org.tr mail adresine iletilmesi 1 Mayıs 2022
Kampanya Bitiş Tarihi: Okullarda e-atık toplama sürecinin sona ermesi 9 Mayıs 2022
TYK tarafından E-atık Toplama Tarihleri: Okullardan e-atıkların teslim alınacağı tarih aralığı 9 Mayıs 2022
13 Haziran 2022

*Takvimde yer alan tüm tarihler TYK tarafından öngörülen tarihlerdir. Pandemi sürecinde alınan önlemler ve kısıtlamalar kampanyaya katılım yoğunluğu ve önceden belirlenmemiş resmî tatiller gibi sebeplerden tarihlerde değişiklik gerçekleşebilir.

2021 – 2022 Eğitim Öğretim yılına özel olarak güncellenmiş ödül cetvelinin yer aldığı duyuru afişleri aşağıdaki linkler aracılığıyla indirilebilmektedir. “Öğrenciler AEEE Topluyor!” konulu afiş tasarım yarışmasında dereceye girmiş olan bu afişlerin tümü okullarda duyuru amaçlı olarak kullanılabilir.
Başarılar dileriz.

AFİŞ – A   AFİŞ – B   AFİŞ – C   AFİŞ – D   AFİŞ – E   AFİŞ – F  

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.