"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
EN
 
 
 

GÜNCEL

 

Atık Cep Telefonu Fırlatma Yarışması Tekirdağ da

Etkinlik 5 - 9 Haziran Tarihlerinde Tekirdağ da ! 

Tekirdağ'da ilk defa düzenlenecek olan "Atık Cep Telefonu Fırlatma Etkinliği" Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Saray ve Şarköy Belediyelerinde 5 - 6 - 7 - 8 - 9 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecektir. 

TÜBİSAD Yetkilendirilmiş Kuruluş (TYK) tarafından gerçekleştirilecek olan “Atık Cep Telefonu Fırlatma Etkinliği” nda Yetişkin ve Çocuk olmak üzere 2 ana kategori, Bireysel ve Takım olmak üzere 2 alt kategori bulunmaktadır. Yarışmacılar etkinliğe katılım sağlayabilmek için aşağıda yer alan linkteki katılım formu doldurulmalıdırlar. Yarışmacılar, yanlarında getirmiş oldukları atık cep telefonlarını en uzağa fırlatmaya çalışacaklardır. Yanlarında getirdikleri her bir atık cep telefonu yarışmaya katılım için bir hak vermektedir. Etkinlikte dereceye giren yarışmacılara sürpriz hediyeler verilecektir. 

Tekirdağ'da ilk defa düzenlenecek olan Etkinlik ile cep telefonlarının ve elektronik atıkların insana ve çevreye verdiği zararı engellemek adına geri dönüşüme kazandırılmasının önemine dikkat çekilecektir.  

Etkinliğe gelirken yanınızda getirdiğiniz veya etkinlikte kullandığınız AEEE’ lerinizi TYK’ ya teslim ederek hem geri dönüşümünü sağlayabilir hem de AEEE’ niz karşılığında TEGV’e yapacağımız bağış ile öğrencilerin eğitimine katkıda bulunabilirsiniz. 

Cep Telefonu Fırlatma Etkinliği: 

Saray               :     5 Haziran 2017     15:00 - 17:00          Pazar Yeri 

Çerkezköy      :     6 Haziran 2017     14:00 - 16:00          Kapalı Otopark Üzeri 

Şarköy            :     7 Haziran 2017     14:00 - 17:00          Cumhuriyet Meydanı 

Çorlu              :     8 Haziran 2017     10:00 - 12:00          Cumhuriyet Parkı 

Kapaklı          :     9 Haziran 2017     15:00 - 17:00          Atık Getirme Merkezi Girişi 

Katılım formunu doldurmak için tıklayınız!

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.