"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
EN
 
 
 

GÜNCEL

 

Atık Yönetimi Sempozyumu - 2017

Atık Yönetimi Sempozyumu atık sektöründeki paydaşların katılımı ile Antalya da 26 Şubat - 2 Mart tarihleri arasında gerçekleştirildi. 

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’nün öncülüğünde, Atık Yönetimi ile ilgili uygulamaların güçlendirilmesi, geliştirilmesi ve ilgili paydaş gruplarla (Üniversiteler, özel sektör, çevresel STK’lar, oda ve birlikler, Enstitüler, Belediyeler) bilgi alışverişinde bulunulması ve Atık Yönetimi alanındaki yeniliklerin değerlendirilmesi amacı ile 26 Şubat -2 Mart 2017 tarihleri arasında, Antalya’da düzenlenen Atık Yönetimi Sempozyumuna TÜBİSAD Atık Elektrikli ve Elektronik Eşyaların (AEEE) Yetkilendirilmiş Kuruluşu olarak TÜBİSAD Genel Sekreteri ve AEEE Yöneticisi Meltem Bağdatlı, AEEE Sorumlusu N.Selen Tanner, AEEE Koordinatörü Çevre Görevlisi Haluk Onay ve AEEE Geri Kazanım Uzmanı Aykan Gürcü ile katılım sağlandı. 

4 gün süren sempozyum boyunca AEEE'lerden, atık yağlara, ambalaj atıklarına ve diğer özel atık gruplarına kadar geniş bir yelpazede çeşitli oturumlar gerçekleştirildi.

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.