"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
EN
 
 
 

GÜNCEL

 

Burger King – TÜBİSAD İşbirliği ile “E-Atıklardan Mozaik Atölyesi”

Dünya E-Atık günü kapsamında 13 Ekim 2019 tarihinde TÜBİSAD Yetkilendirilmiş Kuruluşu (TYK) – Burger King işbirliği ile “E-atıklardan Mozaik Atölyesi” etkinliği gerçekleştirildi. 

TYK farkındalık çalışmaları kapsamında Caddebostan Burger King restoranında düzenlenen etkinlik 12.00 itibariyle başlayıp 15.00’da kadar 3 seans halinde gerçekleştirildi. Etkinlikte, TYK yetkilileri tarafından e-atık bilgilendirmesi yapılırken, Atölye Bi’mola eğitmenlerinin yönlendirmeleriyle katılımcılar e-atıklarından mozaik çalışması gerçekleştirdiler. Etkinlik ile katılımcılar hem el becerilerini geliştirmiş hem de e-atık konusunda bilinçlendirilmiş oldular. 

Etkinlik süresince Burger King önünde konumlandırılan e-atık toplama aracına vatandaşlar geri dönüşüme kazandırmak istedikleri e-atıklarını teslim ettiler.

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.