"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
EN
 
 
 

GÜNCEL

 

Çevrem Sensin - Denizli

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından organize edilen ve 10 ayrı pilot şehirde düzenlenmesi planlanan ‘Çevrem Sensin’ adlı bilinçlendirme seminerlerine Denizli de devam edildi. Çevrem Sensin projesi kapsamında; sürdürülebilir yaşam değerlerine dikkat çeken bir bilgilendirme faaliyeti yapılması ve katılımcılarda çevresel farkındalık oluşturarak bu konuda duyarlılığın geliştirilmesi amacıyla 9 Şubat 2017'de Denizli EGS Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, hava kirliliğinden atık yönetimine, su kaynaklarının temizliğinden tasarrufuna kadar birçok farklı konuda bilinç ve farkındalık oluşturmak için “Çevrem Sensin” ismiyle bilinçlendirme seminerleri düzenliyor. Etkinliğe; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, Vali Yardımcısı Kemal İnan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve ilçe belediye başkanlarının katılımlarıyla gerçekleştirildi.

TÜBİSAD Yetkilendirilmiş Kuruluş yetkilileri etkinliğe katılan öğrencilere elektronik atıklar hakkında bilgilendirme yaptı.

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.