"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
EN
 
 
 

GÜNCEL

 

Entech Fuarı

ENTECH - Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı, 17 – 20 Ekim 2019 tarihlerinde CNR Expo/İstanbul Fuar Merkezinde düzenlendi. 

ENTECH - Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı, 10 bin metrekarelik alanda Balkanlar, BDT Ülkeleri, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Uzak Doğu, Batı Avrupa, Amerika ve Türkiye’den 47 bin sektör profesyonelini ağırladı. 4 gün süren fuar ile eş zamanlı gerçekleştirilen Sıfır Atık Forumu’nda tüm dünyaya “Kaynakların verimli kullanılması için yaşam biçimlerimiz yeniden gözden geçirilmeli” mesajı verildi. 

ENTECH Fuarına standlı katılım gerçekleştirildi. Standa gelen ziyaretçilere çevre, geri dönüşüm ve e-atık konularında bilgi verildi.

TYK Sıfır atık çalışmaları kapsamında fuarda basılı doküman dağıtılmamış, katılımcıların bilgilendirilmesi amacıyla stand alanına yerleştirilen karekodlar ile TYK web sitesinin ilgili alanlarına yönlendirilmiştir.

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.