"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
EN
 
 
 

GÜNCEL

 

Kdz.Ereğlisi "Öğrenciler AEEE Topluyor" Kampanyası Sonuçlandı!

TÜBİSAD Yetkilendirilmiş Kuruluş bilinçlendirme ve farkındalık yaratma çalışmaları kapsamında Zonguldak Karadeniz Ereğlisi ilçesi genelinde yürütülen kampanya sonuçlandı. 

TÜBİSAD AEEE Yetkilendirilmiş Kuruluşu çatısı altında düzenlenen AEEE kampanyası 24 Ekim - 30 Aralık 2016 tarihleri arasında "Öğrenciler AEEE Topluyor" kampanya adıyla gerçekleşmişti. Karadeniz Ereğlisi genelinde kampanyaya katılan okullara ödülleri dağıtılmak üzere Karadeniz Ereğli Belediyesi ile birlikte bir organizasyon düzenlendi.

Organizasyon kapsamında dereceye giren okullara ve öğrencilere hediyelerini dağıtmak üzere Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Karadeniz Ereğli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Namık Şahin, Temizlik İşleri Müdürlüğü Çevre Mühendisi İlkay Kaynak, TÜBİSAD AEEE Sorumlusu Selen Tanner, AEEE Genel Koordinatörü Haluk Onay , AEEE Geri Kazanım Uzmanı Aykan Gürcü'nün katılımları ile ödül töreni gerçekleştirildi. Bu tarz kampanyaların oldukça önemli olduğunun ve Karadeniz Ereğlisinin Karadeniz Bölgesinde Yetkilendirilmiş Kuruluş ile ilk imzalayan belediye olduğunun altını çizdi. Planlanacak diğer kampanyalarda ve etkinliklerde belediye olarak her türlü desteği vereceklerini de belirten Belediye Başkanı Hüseyin Uysal daha sonra öğrencilere ve okullara hediyelerini verdi. 

 

Kampanyaya katılan okullar arasında 1.olan Karadeniz Ereğli Lisesi'ne dizüstü bilgisayar, 2.olan Hamzafakıhlı İlkokulu'na yazıcı, 3.olan Hatice Erdem Mes.Tek.Anadolu Lisesi'ne de tablet hediye edildi.

Diğer yandan, kampanyaya katılan tüm okullara basketbol - futbol - voleybol topu hediye edildi. 

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.