"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
EN
 
 
 

PROJELER

 

Eğitime Dönüştür

TÜBİSAD Yetkilendirilmiş Kuruluşu (TYK) ve Turkcell işbirliği ile Türkiye genelinde, tekno atıkların geri dönüşüme kazandırılması amacıyla “Eğitime Dönüştür!” projesi başlatılmıştır.

“Eğitime Dönüştür!” projesi kapsamında Turkcell mağazalarına yerleştirilen kutularda biriktirilecek olan tekno atıklar TYK’nın anlaşmalı olduğu lisanslı geri dönüşüm tesislerinde geri dönüşüme kazandırılacaktır. Geri dönüşüme kazandırılan tekno atıklar karşılığında ise TYK tarafından Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na (TEGV) eğitim desteği sağlanırken Eylül 2020 itibariyle Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV) aracılığıyla pandemi döneminde hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının çocuklarına eğitim desteği sağlanacaktır.

Tekno atıklarınızı “Eğitime Dönüştür” kampanyasına bağışlayarak hem çocuklarımızın nitelikli eğitimine katkıda bulunabilir hem de sürdürülebilir bir gelecek için geri dönüşüme destek olabilirsiniz.

www.egitimedonustur.com

Eğitime Dönüştür Projesi Basın Yansımaları için Tıklayınız.

Tekno Atıkları #EğitimeDönüştür, Çevre Korunsun!


Tekno Atıkları #EğitimeDönüştür


TÜBİSAD Yönetim Kurulu Başkanı K. Erman Karaca'nın #EğitimeDönüştür ÇağrısıTekno Atıkların Dönüşüm Yolculuğu


#EğitimeDönüştür TÜBİSAD YK Röportajı 

TEGV #EğitimeDönüştür Projesi Röportajı

Eğitime Dönüştür Projesi NTV'de

 

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.